Logo
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
DUYURULAR
Güvenli Alışveriş
Değerli Üyelerimiz

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir.Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizingerçekleştirilmesi aşamasında, Finansbank ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır.Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması vekullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler tugragida.com.tr'da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmaların aaktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. tugragida.com.tr müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün vehizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcıprofilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "SSL" kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler(Örnek : Kredi kart numarası ) tugragida.com.tr tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerin Doğrulanması

Müşteriler basyazici.com.tr'da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemelerveya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde - derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında tugragida.com.tr'a sormak istediğiniz başkasorular olursa, her zaman info@tugragida.com.tr e-posta adresimizi kullanarak bizeulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla...
TUĞRA GIDA & BURSA PAZARI
Merkez : Kaleönü Caddesi No:12 Melikgazi / KAYSERİ / TÜRKİYE Telefon: + 90 (352) 231 15 55
Şube : Kaleönü Caddesi No : 26 Melikgazi / KAYSERİ Telefon : +90 (352) 231 89 68
Şube : Meysu Outlet AVM Osman Kavuncu Cad. No:364 Kocasinan / Kayseri Tel +90 (352) 326 71 11
Tüm Hakları Saklıdır. / Copyright© 2012
web tasarım medyatör | All Rights Reserved